Izborne liste za lokalne izbore 2016 godine u Sokobanji! Demokratska Stranka, Srpska Napredna Stranka Aleksandar Vučić, Socijalistička Partija Srbije, Srpski Pokret Dveri, Ruska Stranka..

lokalni izbori 2016 sokobanja

Izborne liste za lokalne izbore 2016 godine u Sokobanji!

1DEMOKRATSKA STRANKA

1. Dejan Nikolić  Profesor fizičke kulture Ratarska 38 Sokobanja 
2. Dimitrije Lukić  Diplomirani inženjer elektrotehnike Alekse Markišića 32 Sokobanja 
3. Tanja Nikolić  Profesor engleskog jezika i književnosti Ratarska 38 Sokobanja 
4. Boban Ilić  Preduzetnik Blendija Sokobanja 
5. Bojan Milisavljević  Fizioterapeut Resnik Sokobanja 
6. Sanja Knežević- Drljača  Penzioner 23. Divizije 15 Sokobanja 
7. Luka Lukić  Trgovac Vojvode Putnika 65 Sokobanja 
8. Slaviša Krstić  Građevinski tehničar Vrmdža Sokobanja 
9. Emilija Matejić  Lekar Vojvode Putnika 41 Sokobanja 
10. Nebojša Ilić  Rudar Milušinac Sokobanja 
11. Tomislav Manić  Student Zastavnika Lazarevića br.9 Sokobanja 
12. Danijela Vasiljević  Diplomirani ekonomista Alekse Markišića 93 Sokobanja 
13. Jovica Milošević  Monter TT mreže Žučkovac Sokobanja 
14. Dejan Pavlović  Radnik Šarbanovac Sokobanja 
15. Radmila Marjanović  Penzioner 14. Brigade 5 Sokobanja 
16. Damir Jevtić  Trgovac Ratarska 34 Sokobanja 
17. Radiša Marinković  Poslovođa RMU Soko Čitluk Sokobanja 
18. Aleksandra Pokrajac  Administrativni radnik Dušanova 4 Sokobanja 
19. Dragan Matić  Elektrotehničar Dugo Polje Sokobanja 
20. Bratislav Marković  Zemljoradnik Trubarevac Sokobanja 
21. Jelena Milenović  Profesor razredne nastave Dositejeva 48 Sokobanja 
22. Predrag Aleksić  Načelnik laboratorije Vojvode Putnika 2 Sokobanja 
23. Milomir Stevanović  Poljoprivrednik Vrbovac Sokobanja 
24. Violeta Kostić  Diplomirani građevinski inžinjer Alekse Markišića 4 Sokobanja 
25. Saša Jovanović  Radnik Jošanica Sokobanja 
26. Ivan Hadži Pavlović  Profesor geografije Dragovićeva 17A Sokobanja 
27. Snežana Živadinović  Profesor razredne nastave Poružnica Sokobanja 
28. Siniša Milošević  Lekar Palilulska 7 Sokobanja 
29. Jovica Najdanović  Penzioner Seselac Sokobanja 
30. Ana Milanović Maser terapeut Hristine Markišić 2 Sokobanja


2. ALEKSANDAR VUČIĆ – SRBIJA POBEĐUJE

 

1. Stanislav Mladenov  Advokat Sokobanja, Kosovke Devojke 4/11 SNS 
2. Vladimir Milovanović  Privatni preduzetnik Sokobanja, Ratarska 36 SNS 
3. Vesna Milanović  Lekar spec. V.D. direktora spec.bol. “Sokobanja” Sokobanja, Nemanjina 8/3 SNS 
4. Isidor Krstić  Koordinator upravljanja rizika Sokobanja, V. Putnika 42 SNS 
5. Ivan Antonijević  Poljoprivrednik Sokobanja, Nikolinac SNS 
6. Jasmina Ilić Paljević  Dip. Agroekonomista Sokobanja, Ive Andrića 51 SNS 
7. Dragoljub Jeftić  Dip. Veterinar Sokobanja, Dositejeva 35 SNS 
8. Slavoljub Jovanović  Lekar specijalista Sokobanja, A.Markišića 9/1 SNS 
9. Marijana Markišić  Dip. Ekonomista Sokobanja, Blendija SNS 
10. Slaviša Antonijević  Lekar specijalista Sokobanja, Jošanica SNS 
11. Aleksandar Rajić  Poljoprivrednik Sokobanja, Šarbanovac SNS 
12. Milijana Mihajlović  Vaspitač Sokobanja, Nikole Pašića 23 SNS 
13. Ivan Nikodijević  Lekar specijalista Sokobanja, Prvomajska 10 PUPS 
14. Slaviša Lazanski  Dipl. Turizmolog Sokobanja, Trgovište SDPS 
15. Snežana Petković  Privatni preduzetnik Sokobanja, Milušinac SNS 
16. Miljan Tešović  Ekonomista Sokobanja, V.Putnika 10 SNS 
17. Željko Marinković  Privatni preduzetnik Sokobanja, Sesalac SNS 
18. Slađana Vidosavljević  Privatni Preduzetnik Sokobanja, Resnik SNS 
19. Dragi Veljković  Poljoprivrednik Sokobanja, Jezero SNS 
20. Miloš Veljković  Jamski električar Sokobanja, Čitluk SNS 
21. Ljiljana Marković  Privatni preduzetnik Sokobanja, Bogdinac SNS 
22. Radojica Radenković  Šumarski tehničar Sokobanja, Poružnica SNS 
23. Milan Savić  Dipl. Ing. Mašinstva Sokobanja, Dugo Polje SNS 
24. Irena Milosavljević  Privatni preduzetnik Sokobanja, Vrmdža SNS 
25. Budislav Marković  Poljoprivrednik Sokobanja, Vrbovac SNS 
26. Saša Milanović  Poljoprivrednik Sokobanja, Trubarevac SNS 
27. Biljana Živanović  Viši fizioterapeut Sokobanja, Novo Selo SNS 
28. Zoran Zdravković  Poljoprivrednik Sokobanja, Rujevica SNS 
29. Vladica Minić  Nas. Raz. nastave Sokobanja, Dušanova 7 SNS 
30. Ana Veljković  Dip. Ekonomista Sokobanja, V. Putnika 58 SNS

 

3. SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE (SPS) – IVICA DAČIĆ

1. Snežana Radovanović  Ekonomista Sokobanja, Beogradska 33 
2. Borisav Tošić  Radnik Sokobanja, Ive Andrića 26 
3. Vladica Milojević  Inženjer građevinarstva Sokobanja, Šarbanovac 
4. Lazić Sanja  Ekonomista Sokobanja, Knjaževačka 10 
5. Žika Milošević  Poljoprivrednik Sokobanja, Vrbovac 
6. Marko Bogićević  Dipl. Inž. Informatike Sokobanja, Branka Miljkovića 6 
7. Slavica Božinović  Dipl. sociolog Sokobanja, Žučkovac 
8. Ivan Bogosavljević  Spec. radiologije Sokobanja, Prevalac bb 
9. Dragoslav Anđelković  Spec. pulmologije Sokobanja, Nadežde Petrović 7 
10. Danijela Veljković  Trgovac Sokobanja, Mužinac 
11. Vojkan Pešić  Poljoprivredni tehničar Sokobanja, Poružnica 
12. Bratislav Ćirić  Ekonomista Ratarska 10 
13. Jasmina Nikolić  Domaćica Sokobanja, Rujevica 
14. Radiša Milanović  Profesor geografije Sokobanja, Nikolinac 
15. Aleksandar Stamenković  Tehnolog Sokobanja, Resnik 
16. Milena Radenković - Gaćeša  Dipl. pravnik Sokobanja, Omladinska 5 
17. Milovan Šljivić  Konobar Sokobanja, Milušinac 
18. Dragoljub Petrović  Doktor medicine Sokobanja, Nikole Pašića 46C 
19. Natalija Radovanović  Student Sokobanja, Beogradska 33 
20. Vojkan Mitić  Penzioner Sokobanja, Kneza Miloša bb 
21. Branislav Đurđić  Radnik Sokobanja, Nikole Pašića 22 
22. Violeta Stefanović- Rajković  Dipl. pravnik Sokobanja, Hristina Markišić 11 
23. Slobodan Stojanović  Dipl. pravnik Sokobanja, Ratarska 42 
24. Goran Simonović  Radnik Sokobanja, Seselac 
25. Veska Božinović  Dipl. ekonomista Sokobanja, 14. brigade 19 
26. Radomir Milovanović  Nezaposlen Sokobanja, Nikole Pašića 9 
27. Milica Antić  Penzioner Sokobanja, Alekse Markišića 2/16 
28. Ivan Vladisavljević  Poštar Sokobanja, Jezero 
29. Aleksandar Mladenović  Radnik Sokobanja, Poružnica 
30. Milena Đorđević  Dipl. ekonomista Sokobanja, Branka Miljkovića 4

 

4. SRPSKI POKRET DVERI – Novica Stefanović 

 

1. Novica Stefanović 1987 Preduzetnik Soko Banja

2. Ivana Živulović 1976 Pravnik Soko Banja

3. Goran Mirković 1994 Student Soko Banja

4. Dragoslav Stefanović 1961 Direktor Stefkom doo Soko Banja

5. Milan Savić 1974 Saradnik u prirodnim naukama Soko Banja

6. Marija Ivanović 1978 Fitnes instruktor Soko Banja

7. Siniša Aleksić 1982 Skladištar – magacioner Soko Banja

8. Dušan Marković 1989 Preduzetnik Soko Banja

9. Svetlana Blagojević 1950 Profesor srpskog jezika i književnosti Soko Banja

10. Branislav Gajić 1955 Dipl. Građevinski inženjer Soko Banja

11. Dragan Janković 1975 Autolimar Soko Banja

12. Jelena Nikolić 1989 Turistički tehničar Vrmdža

13. Dragiša Vasić 1960 Poljoprivrednik Trubarevac

14. Predrag Stojković 1994 Autoelektričar Žučkovac

15. Sanja Đorđević 1979 Turistički tehničar Soko Banja

16. Milan Jović 1992 Pekar Poružnica

17. Marijan Vidojević 1981 Automehaničar Soko Banja

18. Marina Petrović 1980 Trgovac Soko Banja

19. Zoran Živanović 1968 Teh. za biohemiju i molekularnu biologiju Trubarevac

20. Ivana Milošević 1981 Trgovac Soko Banja

21. Dragoslav Blagojević 1950 Penzioner Soko Banja 

 

5. UJEDINjENA SELjAČKA STRANKA - GORAN DUDIĆ


1. Goran Dudić 1969 Veterinarski tehničar Jošanica
2. Miliša Dinić 1958 Dipl. ing. poljoprivrede Sokobanja
3. Gordana Radosavljević 1981 Lekar Sokobanja
4. Goran Simić 1968 Poljoprivrednik Šarabanovac
5. Bojan Dimitrijević 1970 Poljoprivrednik Milušinac
6. Ivana Ristić- Antanasković 1981 Trgovac Jošanica
7. Slavoljub Ćirković 1981 Ekonomista Dugo Polje
8. Goran Simić 1969 Poljoprivredni mašinski tehničar Žučkovac
9. Jedrenka Manojlović 1964 Računovodstveni tehničar Poružnica
10. Bojan Marjanović 1989 Knjigovođa Sokobanja
11. Dragan Lazarević 1968 Lovočuvar Vrmdža
12. Gordana Miletić 1974 Birotehničar Jošanica
13. Ivica Marković 1976 Vatrogasni tehničar Trgovište
14. Ivica Milošević 1980 Poljoprivrednik Vrbovac
15. Zorica Jovanović 1959 Ekonomski tehničar Sokobanja
16. Ljubinko Marinković 1980 Elektromonter Čitluk
17. Dragan Mijailović 1972 Poljoprivrednik Mužinac
18. Nadica Blagojević 1960 Domaćica Resnik
19. Igor Miletić 1980 Poljoprivrednik Sesalac
20. Rade Milošević 1964 Nezaposlen Trubarevac
21. Ana Pantić 1982 Medicinska sestra Sokobanja
22. Marko Nikolić 1985 Automehaničar Jezero
23. Aleksandar Đokić 1987 Kuvar Sokobanja
24. Snežana Stamenković 1957 Penzioner Sokobanja
25. Milan Milovanović 1988 Konobar Beli Potok
26. Vladan Veljković 1984 Elektromonter mreže i postr. Rujevica
27. Slađana Milovanović 1962 Radnik Sokobanja
28. Zoran Milovanović 1957 Penzioner Sokobanja
29. Slađana Paklar 1975 Domaćica Vrelo
30. Ljubiša Nikodijević 1957 Poljoprivrednik Nikolinac

 

6. JEDINSTVENA SRBIJA Dragan Marković Palma

 

1. Saša Mihajlović 1958 ekonomista Sokobanja

2. Veselin Milošević 1989 Msc.Dipl.Ing. Menadžmenta Sokobanja

3. Tatjana Golubović 1995 Ekonomski Tehničar Sokobanja

4. Igor Mihajlović 1988 Poljoprivrednik Jošanica

5. Ljubiša Vasić 1955 Radnik Trubarevac

6. Marija Milanović 1982 Trgovac Sokobanja

7. Dragan Milošević 1960 Mašinski Inžinjer SokoBanja

8. Goran Stevanović 1973 Konobar Dugo Polje

9. Kristina Veličković 1991 Student Sokobanja

10. Ljubinko Gmitrović 1960 Profesor Sokobanja

11. Desimir Živanović 1953 Poljoprivrednik Resnik

12. Marijana Bajić 1965 Ekonomista Vrbovac

13. Radojica Jevtić 1955 Poljoprivrednik Resnik

14. Jovica Radenković 1958 Penzioner Nikolinac

15. Omilinka Stojković 1956 Domaćica Sokobanja

16. Branislav Milanović 1949 Penzioner Sokobanja

17. Stefan Živanović 1997 Učenik Sokobanja

18. Anica Petković 1995 Student Vrbovac

19. Vesna Stanojević 1975 Domaćica Beli Potok

20. Vojkan Manojlović 1973 Poljoprivrednik Trubarevac

21. Lidija Stojanović 1979 Domaćica Trubarevac

 

7. DEMOKRATSKA STRANKA SRBIJE

 

1. Aleksandar Milenković 1965 Preduzetnik Sokobanja

2. Zoran Maslovarić 1961 Privatni preduzetnik Sokobanja

3. Violeta Stevanović 1976 Ekonomista Čitluk

4. Predrag Stevanović 1970 Privatni preduzetnik Sokobanja

5. Toplica Golubović 1955 Građevinski inžinjer Sokobanja

6. Ljubica Dragutinović 1958 Domaćica Sokobanja

7. Ivica Stamenković 1977 Automehaničar Blendija

8. Slaviša Marković 1970 Konobar Mužinac

9. Dragana Simić 1950 Kuvarica Sokobanja

10.Zoran Vojinović 1960 Dipl. ing.zaštite na radu Sokobanja

11.Dejan Milijić 1996 Učenik Čitluk

12.Sonja Blagojević 1970 Radnik Sokobanja

13.Dalibor Marjanović 1978 Mesar Milušinac

14. Mića Bogdanović 1971 Preduzetnik Šarbanovac

15. Katarina Lazić 1985 Ekonomista Resnik

16. Toplica Aleksić 1963 Radnik Trgovišta

17. Dragan Mitrović 1969 Ekonomista Sokobanja

18. Marija Milenković 1991 Preduzetnik Sokobanja

19. Milić Miletić 1952 Radnik Jošanica

20. Aleksandar Božović 1980 Instruktor karatea Sokobanja

21. Jasminka Đorđević 1973 Kuvarica Sokobanja

22. Saša Milisavljević 1972 Električar Sokobanja

23. Radojica Stanimirović 1972 Radnik Blendija

24. Violeta Đorđević 1975 Domaćica Sokobanja

25. Saša Živadinović 1971 Pekar Sokobanja

26. Dragiša Milutinović 1957 Magacioner alata Levovik

27. Seija Eminović 1987 Student Sokobanja

28. Ignjat Blagojević 1995 Učenik Sokobanja

29. Vojkan Miljković 1963 Ugostiteljski radnik Sokobanja

30. Mirjana Radosavljević 1987 Građevinski tehničar Sokobanja

 

8. RUSKA STRANKA - Stevan Mirković

 

1. Stevan Mirković 1957 lekar Sokobanja

2. Irena Stojadinović 1981 trgovac Sokobanja

3. Violeta Mirković 1974 domaćica Sokobanja

4. Stana Nešić 1994 prerađivač mleka Vrmdža

5. Zoran Golubović 1945 penzioner Sokobanja

6. Nebojša Aleksić 1971 prehrambeni tehničar Trubarevac

7. Vladica Stojadinović 1975 vojno lice Sokobanja

8. Ružica Đorđević 1953 biohemičar Sokobanja

9. Mirko Anđelković 1951 radnik Sokobanja

10. Golub Miladinović 1949 penzioner Vrmdža

11. Marija Branković 1986 trgovac Sokobanja

12. Miroljub Đorđević 1979 lekar Sokobanja

13. Jasmina Milošević 1974 fizioterapeut Sokobanja

14. Ivan Milojević 1976 medicinski tehničar Sokobanja

15. Magdalena Ristić 1979 trgovac Sokobanja

16. Dušica Trifunović 1954 penzioner Blendija

17. Nikola Milošević 1995 ekonomski tehničar Sokobanja

18. Milivoje Đorđević 1944 penzioner Sokobanja

19. Snežana Stojanović 1976 kuvar Sokobanja

20. Bojan Ristić 1975 berberin Sokobanja

21. Dragan Marković 1977 radnik Sokobanja

22. Nikola Golubović 1958 ekonomista Sokobanja

23. Dragan Milijić 1978 nezaposlen Sokobanja